Jrk. Nimetus Autor Fotode arv e-mail
1 CAT ja Kaskadöör Harri Ummik 1 ebg@online.ee
2 Tunneli lõpus paistab valgus Ingo Valgma 1 ingoval@cc.ttu.ee
3 Kopp-kopp Jaanis Tomson 1 Jaanis.Tomson@mail.ee
4 KUIDAS JAAPANLASED KARJÄÄRIS  MÄEFREESI NÄITASID Enno Reinsalu 5 ere@cc.ttu.ee
5 Maardu vaatamisväärsusi Aili Jefimova 5 a960117@va.ttu.ee
6 Made in Finland Ruttar Saar 5 a960176@va.ttu.ee
7 Kivid Enno Reinsalu 7 ere@cc.ttu.ee
8 CAT ja puistang Rein Uustal 1 rein.uu@neti.ee
9 Järgmine vagun, palun? Rein Uustal 1 rein.uu@neti.ee
10 Savi ja masin Rein Uustal 1 rein.uu@neti.ee
11 Pikk-kael ekskavaator Rein Uustal 1 rein.uu@neti.ee
12 Saared Rein Uustal 1 rein.uu@neti.ee
13 Vulkaan Andre Lüüde 1 AndreLy@ep.ee
14 Avakaevandamine Andre Lüüde 1 AndreLy@ep.ee
15 Pump Andre Lüüde 1 AndreLy@ep.ee
16 Taguots Ingo Valgma 1 AndreLy@ep.ee
17 Kak ze tebe pomoch Valeri Lebedev 1 Valerigusev@hot.ee
18 Na zakate Valeri Lebedev 1 Valerigusev@hot.ee
19 Perekur Valeri Lebedev 1 Valerigusev@hot.ee
20 Stomatolog1 Valeri Lebedev 1 Valerigusev@hot.ee
21 Stomatolog2 Valeri Lebedev 1 Valerigusev@hot.ee
22 Optiroc varaait Urmas Lekk 1 urmas.lekk@mv.parnu.ee
23 Piusa kõlakoda Urmas Lekk 1 urmas.lekk@mv.parnu.ee
24 Oleks raha, osaleks noore pere kodu projektis (kõred Võidukülast) Urmas Lekk 1 urmas.lekk@mv.parnu.ee
25 Aknad Urmas Lekk 6 urmas.lekk@mv.parnu.ee
26 Aeg ravib kõik haavad Urve Ratas 1 urve@eco.edu.ee
27 Mõned kõrged tipud Sulev Kuuse 7 skuuse@tamm.ebc.ee
28 Valgus ja vari Sulev Kuuse 6 skuuse@tamm.ebc.ee
29 Ringuta Sulev Kuuse 8 skuuse@tamm.ebc.ee
30 Vormid Sulev Kuuse 6 skuuse@tamm.ebc.ee
31 Eesti esimeses fosforiidikaevanduses Varju Nimi 3 Varju@fr.ee
32 ROC F6 Kundas Andre Lüüde 1 AndreLy@ep.ee
33 Kui mäed voolavad Ülo Suursaar 3 Ys@sea.ee
34 Tootsi turbaväljad Lea Salmistu 2 leas@pol.stamet.ee
35 Pannjärve liivakarjäär Kurtna järvistus Ida-Virumaal Lea Salmistu 3 leas@pol.stamet.ee
36 "Viru" kaevanduses Lea Salmistu 5 leas@pol.stamet.ee
37 Euclid kallur Aidu karjääris Tauno Tammeoja 1 tauno.tammeoja@mail.ee
38 Valik mäemasinaid Kohtla-Vanaküla karjäärist Tauno Tammeoja 4 tauno.tammeoja@mail.ee
39 Tulevane muuseumieksponaat - vana ja väsinud skreeper Tauno Tammeoja 1 tauno.tammeoja@mail.ee
40 Piusa koopad ja nende asukad Arne Ader 5 ader@hot.ee
41 Ahtme kaevur: Varsti pannakse meid kinni Argo Soolep 1 argo@prannik.ee
42 Põlevkivikuningas läheb pensionile pisaratega Argo Soolep 1 argo@prannik.ee
43 Põlevkivimaa: Videvik Valdeko Piir 1 maeinst@cc.ttu.ee
44 Sompa kaevandus Valdeko Piir 1 maeinst@cc.ttu.ee
45 Estonia kaevanduses Valdeko Piir 1 maeinst@cc.ttu.ee
46 Näitlik õppetund Peeter Lilleväli 1 maeinst@cc.ttu.ee
47 Tammiku kaevandus Rein Erik 1 maeinst@cc.ttu.ee
48 Motorist Karl Kingisepp 1 maeinst@cc.ttu.ee
49 Kaevandus Viru A. Razguljajeva 1 maeinst@cc.ttu.ee
50 Puurija Rein Erik 1 maeinst@cc.ttu.ee
51 Ekskursandid Peeter Lilleväli 1 maeinst@cc.ttu.ee
52 Pruuni kulla" paljandamine Kirde-Eestis Rein Einaste 1 maeinst@cc.ttu.ee
53 Vee läbimurre Rein Einaste 1 maeinst@cc.ttu.ee
54 Kas ainult nii? Rein Einaste 1 maeinst@cc.ttu.ee
55 Kaevanduses Tõnis Saadre 1 t.saadre@egk.ee
56 Konveier töös Tõnis Saadre 1 t.saadre@egk.ee
57 Sirgala karjääris Tõnis Saadre 1 t.saadre@egk.ee
58 Nordkalki Storungsi karjääri kaevetööd Tõnis Saadre 1 t.saadre@egk.ee
59 Aidu ("Oktoobri karjääris") Arvo Lekk 5 lekk@fr.ee
60 Saagu valgus Arvo Lekk 1 lekk@fr.ee
61 Fotoklubi "Viru" külas "Viru" kaevanduses Roman Koemetsa 1 maeinst@cc.ttu.ee
62 Aidu karjääris Arvo Lekk 2 lekk@fr.ee
63 Eesti Põlevkivi '75 Arvo Lekk 6 lekk@fr.ee
64 CAT täidab Tõnis Kattel 1 tonis.kattel@mail.ee
65 Mälestusmärk Arvo Lekk 1 lekk@fr.ee
66 Kulari kullaväljad. Kalju Kadaja 22 lembit.uibopuu@mail.ee
67 Relsid Dmitri Romanov 3 maeinst@cc.ttu.ee
68 Algab vahetus Dmitri Romanov 3 maeinst@cc.ttu.ee
69 Töökohal Dmitri Romanov 4 maeinst@cc.ttu.ee
70 Laadimistööd Väo pae karjääris Tõnis Saadre 1 t.saadre@egk.ee
    Fotosid kokku: 172